OBCHODNÍ PODMÍNKY

Renata Zezuláková

se sídlem Kolaříkova 699, Morkovice 76833

pro prodej výrobků prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese

http://www.mixie.cz.

 

Ceny jsou uvedeny včetně 15% DPH.

Individuální ceny (SLEVY) –osobní odběr, objednávky na celý týden/měsíc určuje dodavatel.

Platnost cen platí proti konečnému potvrzení dodavatele (MIXIE).

 

1. Základní údaje

Provozovatel:

Renata Zezuláková

Kolaříkova 699

768 33 Morkovice

IČ: 01843974

Kontaktní údaje:

737 54 54 12; 608 16 05 05

Email:

chci@mixie.cz

renata@mixie.cz

 

2. Nákup a objednávka zboží

Objednávka probíhá odesláním formuláře se zákazníkovou ručně psanou objednávkou.

Ceny jsou aktuální v momentě uskutečnění objednávky.

Ceny jsou uvedeny včetně 15% DPH.

Platnost cen platí proti konečnému potvrzení dodavatele (MIXIE).

Obrázky vystaveného zboží jsou ilustrativní a mohou se částečně lišit od skutečného vzhledu.

Ceny zboží jsou uvedeny včetně dopravného.

Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři – jméno, příjmení, úplná adresa (včetně PSČ a části města), telefon a e-mail.

Veškeré objednávky, které jsou zakončeny kliknutím na tlačítko „odeslat formulář“, jsou závazné. Zákazník tímto potvrzuje, že byl seznámen s obchodními, platebními a reklamačními podmínkami.

Zákazník po objednání obdrží rekapitulační email (pokud tak zaškrtl u formuláře). Doručením dochází k uzavření kupní smlouvy.

Objednávky jsou přijímány 7 dní v týdnu nejpozději do 19 hodin na den následující. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí v objednávce Vás budeme neprodleně kontaktovat.

Objednávku je možné emailem na chci@mixie.cz nebo telefonicky na 737 54 54 12 stornovat nebo změnit její obsah, nejpozději však před 19:00 na den následující.

 

3. Platba a doprava zboží

Platba je možná následujícími způsoby:

–  hotově (přepravnímu kurýrovi)

–  hotově při osobním převzetí na baru „to go“

–  kartou pouze při osobním převzetí ve fresh baru MIXIE TO-GO

–  stravenkami v libovolném množství (Sodexho Pass, Chequé dejeuner, Ticket Restaurant)

Doprava objednávky:

Přeprava probíhá v zálohovaných skleněných lahvích, kde je záloha 20Kč za jeden kus včetně víčka nebo v papírových kelímcích, které jsou jednorázové, tedy bez zálohy.

K expedici zboží dochází následující den po objednávce (pokud nenásleduje víkend či státem uznaný svátek nebo nebylo dohodnuto jinak) v rozmezí 7:00 – 10:00 dopoledne. Školy a nemocnice jsou obslouženy přednostně mezi 7:00 – 8:00.

Rozvoz po 10:00 zajišťuje externí firma vosaGO na tel. 702 444 233 a je zpoplatněná dle vlastní taxy nezávisle na firmě MIXIE.

Dojde-li k poškození zboží během přepravy či předání, bude náhrada dodána týž den v co nejdřívějším možném čase.

 

4. Ochrana osobních údajů a registrace

Poskytnutí osobních údajů, tedy jakýchkoliv údajů, týkajících se určeného nebo určitelného fyzického subjektu, je dobrovolné. Kupující s jejich poskytnutím a zpracováním pro účely objednávky souhlasí ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Osobní údaje nejsou poskytovány třetím osobám, slouží výhradně pro potřeby evidence a vyřízení objednávek či k informování o novinkách na webu mixie.cz

Zákazník má právo se odvolat proti shromažďování osobních údajů a žádat vymazání těchto údajů prostřednictvím kontaktování na adrese chci@mixie.cz

 

5. Trvanlivost, reklamace a odstoupení od smlouvy

Veškeré pokrmy jsou určeny ke spotřebě v den dodání. Uchovávejte v chladu do 12 °C . U čistého makového mléka je minimální doba trvanlivosti dva dny od data dodání při uchovávání v chladu do 8°C.  Veškeré pokrmy jsou čistě přírodní a mohou zpočátku vyvolávat „čistící efekt“ střev – není ovšem trvalý a po krátkém čase odeznívá.

Reklamaci lze uplatnit v případě, že je zboží při předání napadeno plísní nebo škůdci, nebo v případě porušení obalového materiálu. Reklamace bude vždy vyřešena k maximální spokojenosti zákazníka. Reklamované zboží je nutné předložit přepravnímu kurýrovi nebo na baru „to go“ neprodleně po jeho zjištění pro posouzení závadnosti.

Reklamaci nelze uplatnit na zboží, které bylo zjevně nevhodně skladováno či po uplynutí doby expirace.

Reklamace jsou vyřizovány bez odkladu ihned po jejím předložení, maximálně však do třiceti dnů. V případě uznání reklamace má zákazník automaticky právo na nové balení do ceny reklamovaného zboží. U nového balení platí nová doba trvanlivosti. Reklamované zboží musí být v neporušeném obalu a musí se shodovat se zbožím, které bylo zákazníkovi dodáno.

Reklamace se řídí zákonem č. 40/1964 Sb., občanským zákoníkem a zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele.

Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy po 19:00 na následující den, nese kupující veškeré náklady spojené s objednaným zbožím.

 

6. Dodržování hygienických předpisů

Provozovatel a dodavatel webu mixie.cz prohlašuje, že jsou suroviny převáženy, skladovány a zpracovávány dle požadavků Státní zemědělské a potravinářské inspekce.

Zejména:

–   dodavatel má oprávnění k podnikání v oblasti výroby potravinářských výrobků

–   je registrován dle § 3 zákona č. 110/1997 Sb.  a řídí se nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 178/2002 a č. 852/2004.

–   všechny osoby, které se podílejí na zpracování surovin, mají platný zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství.

 

7. Zrušení objednávky dodavatelem

Zrušení objednávky dodavatelem je možné pouze v těchto výjimečných případech:

–   objednávka uznána jako neplatná

–   došlo k výraznému navýšení ceny na trhu

O zrušení objednávky je zákazník vždy informován.

 

8. Závěrečná ustanovení

Provozovatel webu mixie.cz si vyhrazuje právo na změnu obchodních podmínek. Ty vstupují v platnost v okamžiku uveřejnění. Objednávky podané před změnou obchodních podmínek se řídí podmínkami platnými v době objednávky.

 

V Kroměříži dne 17.1.2018